^do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Czujniki czadu

Oferta

Instalacje multiswitchowe

Instalacje multiswitchowe, pozwalają na zbiorowy odbiór sygnałów naziemnych i satelitarnych. Sieć zbiorowa daje większą gwarancję poprawnego odbioru, ponieważ stosuje się w niej profesjonalny sprzęt. Większa antena satelitarna posiada większy zysk, a zatem pozwala na poprawny odbiór nawet przy złej pogodzie. Ponadto instalacja zbiorowa eliminuje stosowanie anten indywidualnych na dachach i balkonach co korzystnie wpływa na estetykę budynku.
Multiswiche są to urządzenia do dystrybucji sygnału TV naziemnej i satelitarnej. Te dwa sygnały w całej instalacji mają wydzielone tory, dopiero na wyjściu z multiswicha końcowego dla rozpatrywanego gniazda, sygnały te są sumowane i przesyłane dalej jednym kablem. Proces obróbki tych sygnałów przebiega zatem niezależnie. Tor sygnału satelitarnego w każdym z rodzajów multiswichy jest aktywny tzn. sygnał jest wzmacniany na tranzystorach. Tor sygnału naziemnego może być pasywny bądź aktywny.

Moduł Informacja o ciasteczkach

Sat

Przemysław 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. |

NIP: 628-194-20-84 |

Spec

Piątkowski

 tel.600 745 846

 REGON: 243528230